3
سبد خرید شما در سارای
ادامه خرید
Sazmani

سارای با این تیم روح گرفته است


بهار کجیله

سلام من بهار کجیله هستم، محتوا نویس سارای کسی که اشیا بی جان رو میبینه و بهشون جان میبخشه، فکر میکنه و با صنایع دستی زندگی میکنه. کسی که راجع به تکنیک های قدیمی تحقیق میکنه و به زبان ساده برای شما بیان میکنه .

فهیمه آذری

فهیمه آذری هستم در زمینه برنامه نویسی ، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم و در این زمینه 8 سال سابقه کار دارم علاقه زیادی به حوزه کاریم و پیشرفت در این راستا دارم. و افتخار می کنم به عنوان مدیر تیم توسعه با خانواده بزرگ سارای همکاری می کنم

سعید مهدوی

سلام‌ سعید مهدوی هستم | Ui/Ux دیزاینر و توسعه دهنده فرانت اند برای ورود به هرکاری عشق و علاقه در کار مهم ترین چیز است اگر به کاری که انجام میدهید علاقه ندارید عدم موفقیت قطعی است.

زهره جمشیدی

سلام زهره ام ، عاشق طراحی با یک روح لطیف و پر از انرژی با ایده های جدید برای تولید محتوای سارای سارای یعنی خانواده دوم من، یه تیم پر انرژی که هدفش معرفی فرهنگ، اصالت و تاریخ این مرز و بوم هست

سهیل حیدری

سارای روزنه امیدی است که در هیاهوی مدرنیته، بتوانیم با خیره شدن و لمس دست سازه‌های اصیل و انسانی، سرعت زندگی راکمی کاهش دهیم و به‌جای طول، حواسمان بیشتر به عرض زندگی باشد. من در سارای سعی می‌کنم به اعضای تیم در زمینه‌های مدیریت محصول، مدیریت بازاریابی و محتوا کمک کنم.

حسین علی محمدی