سوالات پر تکرار

اگر کالا موجود باشد و شما در تبریز باشید میتوانید با روش های زیر کالا را دریافت کنید : دریافت به وسیله ی پیک که با انتخاب این روش کالا ظرف 4 تا 12 ساعت به دستتان می رسد. دریافت از طریق پست که با انتخاب پست سفارشی کالا ظرف 2 تا 3 روز و با انتخاب پست پیشتاز ظرف 1 روز بسته به دستتان می رسد. اگر در شهر دیگری به جز تبریز هستید تنها راه دریافت بسته از طریق پست است که اگر پست پیشتاز را انتخاب کنید ظرف 48 ساعت و اگر سفارشی را انتخاب کند بین 2 تا 5 روز زمان تحویل خواهد بود.
طبق قوانین تجارت آنلاین شما می توانید تا هفت روز بسته را مرجوع کنید.
اگر کالا با آنچه که در سایت دیدید تفاوت زیادی داشت و یا در فرایند ارسال با مشکلاتی از قبیل شکستگی و خم شدگی مواجه شده بود سارای موظف است کالا را با نمونه ی مشابه آن جایگزین کند و درصورت اتمام موجودی مبلغ کالا و هزینه ارسال را به مشتری عودت دهد.
با توجه به اینکه فرایند صنایع دستی با دست انجام می‌شود، به ندرت پیش می‌آید دو یا چند کالا دقیقا مشابه یکدیگر باشند و اما کالاهای ارسال تا 80 درصد شبیه عکس های داخل سایت هستند .
برای خرید های کمتر از 1 میلیون بر عهده مشتری و برای مبالغ بالاتر برعهده‌ی سارای می‌باشد . من تولید کننده و هنرمند صنایع دستی هستم روش های همکاری با سارای چگونه است ؟ به شماره پشتیبانی 09924916271 در واتساپ پیام ارسال کنید، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد